для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Полтавський центр професійно-технічної освіти"

ІІІ (обласний) етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка у 2021/2022н.р.

Дата: 23.12.2021 13:55
Кількість переглядів: 5

18 грудня 2021 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбувався ІІІ (обласний) етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у якому взяли участь 19 представників ЗП(ПТ)0. Цьогорічним завданням конкурсу було висловити свої міркування у творі-роздумі щодо думок Павла Тичини про Тараса Григоровича Шевченка. Учениця групи №110 Олександра Шихова взяла участь в цьому конкурсі і посіла сьоме місце.

Вітаємо її з перемогою і бажаємо подальших успіхів та здобутків!