для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Полтавський центр професійно-технічної освіти"

ГУРТОЖИТОК НАШ – ДІМ

Другою домівкою називають учні гуртожиток, які приїхали вчитися з районів та меж області. Для проживання у гуртожитку створено всі умови, щоб кожен юнак та дівчина почувалися тут як вдома. Учні мешкають в 3-х місних та 4-х місних кімнатах. До послуг учнів – для приготування їжі на кожному поверсі простора кухня. Кухні облаштовані побутовою технікою (електроплитами, мікрохвильовими печами, холодильниками, пральними машинами), для миття кухонного приладдя та посуду є мийки (централізоване холодне, гаряче водопостачання).

Для підтримання санітарно-гігієнічних норм та особистої гігієни, облаштовано санвузли, кімнати гігієни та побутові кімнати.

У гуртожитку працює гарна бібліотека з великим книжковим фондом та з мережою Інтернет. Учні, мають можливість працювати з підручниками та науковою літературою в просторому читальному залі бібліотеки. Тут вони у спокійній та зручній обстановці можуть готуватися до занять та проводити консультації з викладачами.

Учні можуть звернутися за порадою до вихователів, які завжди вислухають та допоможуть у вирішенні різних життєвих ситуацій, та отримають індивідуальну консультацію з особистих питань.

Для утвердження здорового способу життя, формування фізичних здібностей, зміцнення здоров’я є спортзал, де юнаки і дівчата мають можливість займатися фізичними вправами, грати у настільний теніс, на стадіоні навчального закладу, влаштовують змагання з волейболу, баскетболу, футболу та легкої атлетики.

Доброю традицією стали масові заходи, що формують у учнів любов до рідної Батьківщини, сумлінне ставлення до навчання, праці. Для проведення таких заходів є кімната відпочинку де систематично проводяться лекції, зустрічі та конференції, тематичні вечори, після яких відбуваються дискотеки. Кімната відпочинку оснащена мультимедійним проектором і екраном, кольоровим телевізором (Smart TV), що дає можливість щовечора дивитися новини, цікаві передачі та художні фільми.

Життя в гуртожитку різноманітне і бурхливе. Разом з учнівським самоврядуванням організовується дозвілля. Кожен учень за своїм умінням і здібностями може знайти своє призначення в роботі одного з секторів.

Куточок «Своїми руками» поповнюється власними творчими роботами учнів, які виготовляються на заняттях гуртка «Творча студія». Це вироби в стилі флористика, орігамі, вироби з бісеру, вишивка та макраме.

До дітей-сиріт, напівсиріт, інвалідів, дітей з багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей, які проживають у нашому гуртожитку приділяється особлива увага та піклування, тому що психологічні травми лікуються тільки добротою і милосердям. Педагогічний колектив докладає максимум зусиль, щоб виховати хорошого учня, глибоко духовну людину, майбутню добру і чуйну матір, турботливого батька, цінного спеціаліста та чесного громадянина України.